zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti

O společnosti

Z historie společnosti

Společnost OSC, a.s. (původně ORGREZ SC, a.s.) vznikla v září roku 1994, vyčleněním bývalé divize Simulačních a řídicích systémů (dříve odbor Automatizace) ze společnosti ORGREZ do samostatné akciové společnosti. Historicky tím společnost navazuje na působnost zmíněného odboru automatizace v československé energetice, sahající až do roku 1957. Právě tato dlouhá tradice je zdrojem cenných zkušeností, rozsáhlých poznatků a bohatých odborných znalostí, jimiž společnost v současnosti disponuje.

Více informací

Orgány společnosti

Členové a jejich funkce v představenstvu společnosti, dozorčí radě a výkonném vedení společnosti.

Více informací

Důležité dokumenty

Výroční zprávy, kopie certifikátů, jejichž je společnost držitelem, stanovy společnosti, výpis z obchodního rejstříku a další důležité dokumenty.

Více informací

Divize simulačních systémů

Aktivity divize jsou soustředěny především na vývoj, realizaci a dodávky moderních výcvikových simulátorů pro energetiku, zejména pro jaderné elektrárny. Vývojový tým má na tomto poli více jak třicetiletou tradici.

Zobrazit produkty

Divize řídicích systémů

Divize poskytuje široké spektrum inženýrských služeb spojených s návrhem, realizací a optimalizace automatických a monitorovacích systémů řízení, které se používají především pro aplikace v reálném čase v energetice. Tyto služby je divize schopna poskytnout zákazníkovi komplexně, od analýzy výchozího stavu, přes návrh řešení, vlastní realizaci navržených algoritmů, až po dodávku, nasazení a uvedení do provozu včetně seřízení a optimalizace funkce, dokumentace skutečného provedení, zaškolení a zajištění následného zákaznického servisu.

Zobrazit produkty

Kancelářské prostory

Aktuální nabídka volných kancelářských prostor v areálu společnosti k pronájmu. 

Prohlédnout prostory